Spoilery o "Biurze", "Banshee", "Pamiętnikach wampirów" i innych

21-03-2013, 19:53:00
ToAr

0
średnia ocena
oddanych głosów: 0

oceń tego newsa

0
liczba komentarzy

597
liczba wyświetleńPowiązane seriale

Banshee Breaking Bad Grey's Anatomy Southland The Good Wife The Office The Vampire Diaries True Blood

Spoilery o

Co zobaczymy w finałowym odcinku „Biura”? Poznamy rodziców nowego chłopaka Sookie z „Czystej krwi”? Kogo wybierze April, Jacksona czy Matthew w „Chirurgach”? Ponadto spoilery o „Breaking Bad”, „Banshee” i innych.

Czy masz więcej informacji o finale "Biura"?

Jeśli producent wykonawczy Greg Daniels zrobi to po swojemu, zakończenie 16 maja może wykroczyć poza godzinę. "Jestem bardzo zadowolony z materiału jaki zrobiliśmy" - powiedział na przyjęciu na zakończenie serialu. "To bardzo duże. Pójdę do NBC błagać, aby powiększyli to lub rozszerzyli". Tymczasem Jake Lacy — aka Pete - opisał finał jako zarówno "satysfakcjonujący" i "piękny", kiedy Jenna Fischer zachęcała fanów, aby nie przegapili "ostatnich sześciu odcinków - zwłaszcza przedostatniego odcinka i potem ostatniego odcinka. Będzie dużo prawdziwej satysfakcji, wiele rzeczy, które będą miały miejsce".

Coś o finale serialu "Breaking Bad"?

Według Matta "Badgera" Jonesa - który również był pod ręką w czasie imprezy pożegnalnej "Biura" - przebój AMC pojawi się w "muzycznym" odcinkiem, który kończy się z "Waltem udającym do nieba". Tak jak przewidywałem!

Czytam twoje spoilery i nigdy nie zwróciłam się z żadnym pytaniem... do teraz. Coś o drugim sezonie "Banshee"?

Odette Anable oficjalnie podpisała umowę na powtórzenie swojej roli jako płatna morderczyni Nola Longshadow w co najmniej czterech odcinkach drugiego sezonu przeboju Cinemax.

Czy możesz dać mi coś o "JApril" z "Chirurgów", proszę? Tak wielu fanów z niecierpliwością oczekuje jakiś wiadomości o nich, ale nikt nie wydaje się ich mieć!

Choć w krótkiej perspektywie, April jest skupiona na Prawiczku sanitariuszu Matthew, ich droga może stać się wyboista. Mówiąc o odcinku z 4 kwietnia, Sarah Drew powiedziała, że "April będzie pracować z Jacksonem przy pacjencie, a ona będzie tam dla niej w taki sposób w jaki ona potrzebuje, kiedy ma kryzys wiary. Ale potem ona próbuje porozmawiać z Matthew o tym, on źle interpretuje to o czym mówi i pozostawia ją jeszcze bardziej zdezorientowaną niż wcześniej!"

Wiem, że Sookie będzie miała nowego faceta w nadchodzącym sezonie "Czystej krwi", ale czy jest szansa na romans Eric-Sookie? To znaczy, w ostatnim sezonie mieli jedynie 20 minut na ekranie razem!

Nie mogę mówić o odrodzeniu romansu Erica i Sookie, ale mogę podzielić się informacją o nowych chłopaku Sookie, Benie: Serial obecnie obsadza rolę jego mamy i taty, oboje będą widziany we wspomnieniach.

Masz coś o "Pamiętnikach wampirów"?

Elena zrobi po prostu wszystko, aby znaleźć lekarstwo, a to obejmuje dojście do pierwszej bazy z [spoiler].

Chciałbym trochę informacji o finale "Southland" z 17 kwietna (i mam nadzieję, że to nie koniec serialu).

Tom Everett Scott powtórzy swoją rolę jako Russell, kiedy Lydia - desperacko potrzebuje ramienia, na którym może się oprzeć - tropi swojego skompromitowanego partnera w pracy. "On był jej najbliższym partnerem niż kiedykolwiek miała" - zauważa Regina King. "A teraz z wszystkimi rzeczami, które się dzieją, a jej matki nie ma już dłużej tutaj, szukasz osoby, którą znasz najlepiej i która wie co jest najlepsze dla ciebie".

Proszę powiedz mi, że rzeczywiście zobaczymy jakieś sceny akcji między Carym a Kalindą w "Żonie idealnej. Ostatni odcinek po prostu mnie zabił!

Niezależnie od tego jak definiujesz "Akcję". Jeśli to jest "jakiś rodzaj fizycznej bliskości", to tak, zobaczysz trochę akcji między nimi w niedzielnym odcinku. Bonus: Największy zwrot akcji wspomnianego odcinka koncentruje się na Diane, a to może mieć długotrwałe skutki.
 


Znajdź więcej newsów: Spoilery


Komentarze (0)

 • Użytkownik anonimowy
  Gościu napisz komentarz:
  IP: 54.162.107.231
  Jeżeli chcesz wysłać komentarz wciśnij "Enter". Nie chcesz przepisywać kodu z obrazka? Zarejestruj konto już teraz!
  Twoja ocena to:

 • Pan kontekstowy
  IP: f528764d624db129b32c21fbca0cb8d6

Poleć to


Współpraca

Witaj! Szukamy osób, które chciałyby pisać dla nas newsy. Zacznij pisać, zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Jeżeli jesteś zainteresowany to napisz do nas