Obsada "Zemsty" o 5 rzeczach, których możesz się spodziewać, w tym o "wielkim" finale

06-03-2013, 19:48:59
ToAr

0
średnia ocena
oddanych głosów: 0

oceń tego newsa

0
liczba komentarzy

622
liczba wyświetleńPowiązane seriale

Revenge

Obsada

Czekanie prawie się zakończyło, fani "Zemsty".

Serial ABC wraca z małej przerwy 10 marca i radzi sobie z następstwami tragicznej śmierci Amandy (Margarita Levieva), które ożywiają chęć zemsty Emily (Emily VanCamp) i pokaże widzom zupełnie innego Jacka (Nick Wechsler).

Złapaliśmy obsadę podczas "Evening with Revenge" w Los Angesles, gdzie dali nam kilka naprawdę soczystych spoilerów o tym czego fani mogą się spodziewać po drugiej połowie sezonu.

1. Ulubieniec fanów staje się mroczny: "Jacka staje się mroczny, co mi się podoba, bo czas na to" - zdradza Wechsler o swojej postaci zmieniającej się po śmierci Amandy. "On nie będzie wytrzymywał z... ponieważ on musi pogodzić się w wieloma sprawami i nigdy nie reaguje w taki sposób jak Emily. Zawsze jest wyraźna linia między Jackiem będącym ucieleśnieniem tego co dobre w nas i Emily będące ucieleśnieniem tej części nas, która chce iść dalej, więc ta linia trochę się zatrze z Jackiem".

2. Utrata zaufania: Nie mając żadnej możliwości na romans między Jackiem i Emily, Wechsler zdradza: "Musieli popsuć pewne rzeczy najpierw, ponieważ sprawy stają się dość skomplikowane i myślę, że on ostatecznie nie ufa jej".

3. Licealne cierpienie: Choć są oni otoczeni przez plany zemsty i śmierć, Connor Paolo mówi, że Declan i Charlotte (Christa B. Allen) staną przed normalnymi nastoletnimi problemami w nadchodzących odcinkach. "Oni oboje aplikują na studia i nad tym teraz pracujemy, więc wiem, że mają do czynieniu z czymś co ja miałem jak byłem w liceum, tak jeśli masz dziewczynę lub chłopaka i myślisz: 'O mój boże, możemy się rozdzielić'. To jest wiek Twittera i Facebooka, ale to nadal czyni tą kwestię trudną". Więc on myśli, że para jest w tym na dłuższą metę? "Myślę, że chcą tego. Myślę, że on chce, myślę, że on jest bardzo zakochany, ale zobaczymy" - zdradza.

4. Koniec Inicjatywy: Widzowie mieli mniej niż dobrą reakcję na historię z Inicjatywa w drugim sezonie, więc powinni być zadowoleni jak usłyszą, że Josh Bowman mówi, że to się wkrótce zakończy. "Oni dopracowują historię z Inicjatywą i mój związek z nimi" - wyjaśnia. "To było bardzo niejasne w kwestie tego, że to zmierza i myślę, że scenarzyści robią coś w rodzaju zakończenia tego w kolejnych kilku odcinkach, aby stworzyć wielki finał". Ale to nie oznacza, że najnowszy przedstawiciel Inicjatywy Trask, grany przez Burna Gormana, nie jest poważnym zagrożeniem. "On jest trochę bardziej mroczniejszy, podejrzany, podły" - zdradza Mann. "On dostarczy pewnych okropnych rzeczy".

5. Więcej miłości, więcej problemów: "Nolan do końca sezonu będzie radził sobie z następstwami swojego zróżnicowanego życia miłosnego i wszystkiego co uczynił w swoich romantycznych dążeniach do tej pory" - zdradza Mann.

"Zemsta" wraca w tą niedzielę.
 


Znajdź więcej newsów: Spoilery, Aktorzy


Komentarze (0)

 • Użytkownik anonimowy
  Gościu napisz komentarz:
  IP: 54.166.14.86
  Jeżeli chcesz wysłać komentarz wciśnij "Enter". Nie chcesz przepisywać kodu z obrazka? Zarejestruj konto już teraz!
  Twoja ocena to:

 • Pan kontekstowy
  IP: f528764d624db129b32c21fbca0cb8d6

Poleć to


Współpraca

Witaj! Szukamy osób, które chciałyby pisać dla nas newsy. Zacznij pisać, zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Jeżeli jesteś zainteresowany to napisz do nas