Klip z 13 sezonu „Chirurgów”: Czy Jackson i April wrócą do siebie?

7 dni temu
amelka

0
średnia ocena
oddanych głosów: 0

oceń tego newsa

0
liczba komentarzy

127
liczba wyświetleńPowiązane seriale

Grey's Anatomy

Klip z 13 sezonu „Chirurgów”: Czy Jackson i April wrócą do siebie?

Czwartkowy odcinek „Chirurgów” pokazuje jak April (Sarah Drew) i Jackson (Jesse Williams) wybierają się w podróż, kiedy Catherine (Debbie Allen) wysyła ich do leczenia młodego pacjenta, który potrzebuje skomplikowanego przeszczepu gardła.

W rzeczywistości dwójka lekarzy podróżuje do Montany. I w odcinku, który ABC i serial zaczynają określać jako „sequel Japril”, wszystko zaczyna się pogarszać jak Jackson ma trudny czas, aby skupić się na zadaniu, ponieważ nie może przestać myślec o fakcie, że — niespodzianka! — jego biologiczny ojciec mieszka w tej okolicy.

„Kiedy April odkrywa, że jego ojciec jest tutaj w Montanie i że jego ojciec jest tym co rozprasza go i powoduje, że zachowuje się dziwnie, wie dokładnie co musi zrobić, ponieważ zna go tak dobrze” — mówi Drew. „Ona wie, że on musi porozmawiać ze swoim ojcem. Musi mieć tą interakcję. Musi otworzyć te drzwi… może zamknąć te drzwi. Ale coś musi się wydarzyć”.

W tym klipie April zachęca — cóż, bardziej nalega — Jacksona, aby skonfrontował się ze swoim ojcem i zrobić to co musi, aby pozbyć się tego bagażu.

„Taktyka jakiej używa, myślę, jest dość genialna, ponieważ sprawia, że to działa” — wskazuje Drew. „Nie robi z tego: ‚Troszczę się o ciebie i widzę, że cierpisz, i naprawdę musisz to zrobić, i to ci pomoże. Mówię ci to, ponieważ cię kocham’. Myślę, że wszystkie te rzeczy są w podtekście, ale myślę, że to czego potrzebuje w tej chwili to ktoś kto kopnie go w tyłek i powie: ‚Nie wykonujesz swojej pracy za dobrze. Musisz zrobić to, aby wykonywać swoją pracę dobrze, więc zamknij się i zrób to’. I to jest dokładnie to co mówi i to prowadzi do naprawdę świetnych wyników”.

Czy to możliwe, że „sequel Japril” doprowadzi Jacksona do pojednania nie tylko ze swoim ojcem, ale również byłą żoną? Fani będą musieli poczekać, aby to zobaczyć w czwartkowym odcinku — ale według Drewa, odcinek ugruntowuje to, jeśli nic innego, że Jackson i April nadal są tutaj dla siebie i mogą na sobie polegać, pomimo wszystkich ich poprzednich wzlotów i upadków.

„To naprawdę bardziej o Jacksonie niż o Japril, ale to jest o tym jak April jakoś pokazuje się Jacksonowi w sposób w jaki nigdy wcześniej tego nie robiła w ich relacji. To część ‚sequela Japril’, który podoba mi się najbardziej” — mówi Drew.


Znajdź więcej newsów: Spoilery, Aktorzy, Wywiady, Video, Pierwsze spojrzenie


Komentarze (0)

 • Użytkownik anonimowy
  Gościu napisz komentarz:
  IP: 54.204.252.37
  Jeżeli chcesz wysłać komentarz wciśnij "Enter". Nie chcesz przepisywać kodu z obrazka? Zarejestruj konto już teraz!
  Twoja ocena to:

 • Pan kontekstowy
  IP: f528764d624db129b32c21fbca0cb8d6

Poleć to


Współpraca

Witaj! Szukamy osób, które chciałyby pisać dla nas newsy. Zacznij pisać, zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Jeżeli jesteś zainteresowany to napisz do nas