Spoiler Dnia: Czy Jane i Weller rozpalą na nowo swój romans w „Blindspot”?

15-03-2017, 13:20:48
marek1211

0
średnia ocena
oddanych głosów: 0

oceń tego newsa

0
liczba komentarzy

93
liczba wyświetleńPowiązane seriale

Blindspot

Spoiler Dnia: Czy Jane i Weller rozpalą na nowo swój romans w „Blindspot”?

Potężna para z „Blindspot” — Jane Doe (Jaimie Alexander) i Kurt Weller (Sullivan Stapleton) — ciągle rozchodziła się i schodziła, sprawiając, że fani zastanawiali się nad ich romantyczną przyszłością. I powiedzmy sobie szczerze: całowanie się tej dwójki jest o wiele bardziej istotne niż ich cotygodniowe przygody jak ratują świat.

Mając to na uwadze, tutaj jest dobra wiadomość dla fanów pary: Mamy dobrą wiedzę, że dwójka twardzieli może znowu być razem szybciej niż myślisz — będą dzielić namiętny pocałunek w kolejnym odcinku!

Tutaj nie ma oczywiście dużo czas na rozmowy, wiesz, jak sprawy bezpieczeństwa narodowego zawsze czają się za rogiem. Więc nie spodziewaj się, że „Blindspot” przemieni się w dramat romantyczny w najbliższym czasie.

Ale jeśli Jane i Weller naprawią swój związek po finale pierwszego sezonu, czy tutaj może być więcej pocałunków przed nami? Możesz to założyć.


Znajdź więcej newsów: Spoilery, Spoiler Dnia


Komentarze (0)

 • Użytkownik anonimowy
  Gościu napisz komentarz:
  IP: 54.204.252.37
  Jeżeli chcesz wysłać komentarz wciśnij "Enter". Nie chcesz przepisywać kodu z obrazka? Zarejestruj konto już teraz!
  Twoja ocena to:

 • Pan kontekstowy
  IP: f528764d624db129b32c21fbca0cb8d6

Poleć to


Współpraca

Witaj! Szukamy osób, które chciałyby pisać dla nas newsy. Zacznij pisać, zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Jeżeli jesteś zainteresowany to napisz do nas