Szefowa „Pamiętników wampirów” zapowiada walkę o Mystic Falls, możliwe połączenie z „Originals” i inne rzeczy w finale serialu

10-03-2017, 23:15:12
amelka

0
średnia ocena
oddanych głosów: 0

oceń tego newsa

0
liczba komentarzy

221
liczba wyświetleńPowiązane seriale

The Originals The Vampire Diaries

Szefowa „Pamiętników wampirów” zapowiada walkę o Mystic Falls, możliwe połączenie z „Originals” i inne rzeczy w finale serialu

Teraz, kiedy powiedzieliśmy czego nie zobaczycie w czasie piątkowego finału serialu „Pamiętniki wampirów” (CW), to czas, aby porozmawiać o tym czego możemy się spodziewać.

Na początek odcinek rozpoczyna się bezpośrednio po wydarzeniach w odcinka z zeszłego tygodnia, gdzie Stefan rozpaczliwie próbował powstrzymać Bonnie przed dostaniem się… tam, gdzie martwe czarownice się teraz udają. „Historia między dwójką jest tak mocna, chce zrobić wszystko co może, aby upewnić się, że weźmie kolejny oddech” — mówi producentka wykonawcza i scenarzystka finałowego odcinka Julie Plec. Również określa to jako „najgorszą poślubną noc w historii”. Przykro nam Caroline!

Tymczasem Damon okaże się być „uwikłany” w nowa serię przeszkód na swojej drodze, kiedy pozostaje „zdeterminowany”, aby zjednoczyć się z Eleną. (Jeśli przegapiłeś pierwszą część rozmowy z Plec, zostało potwierdzone, że Elena pojawi się w tym odcinku, więc 15-sekundowa zapowiedź finału nie miała nas zmylić).

A potem jest pytanie za milion dolarów, zastanawiamy się nad tym od czasu ostatniego odpowiadania na pytania przez Plec na Twitterze: Jak finał serialu „Pamiętniki wampirów” połączy się z nadchodzącym czwartym sezonem swojego spinoffa, „The Originals”?

„Po tym jak zobaczysz ten finał, i kiedy dostaniemy się do finału ‚The Originals’, to pytanie jakoś znajdzie samo odpowiedź” — mówi. „To przygotowuje grunt pod przyszłość ‚The Oriignals’ albo kolejnej części wszechświata ‚Pamiętników wampirów’. Czy będziemy mieli szansę kroczyć dalej ta drogą, nie ma pojęcia. Ale to na pewno otwiera drzwi na małe połączenie dwóch światów”.


Znajdź więcej newsów: Spoilery, Wywiady, Finały


Komentarze (0)

 • Użytkownik anonimowy
  Gościu napisz komentarz:
  IP: 54.204.252.37
  Jeżeli chcesz wysłać komentarz wciśnij "Enter". Nie chcesz przepisywać kodu z obrazka? Zarejestruj konto już teraz!
  Twoja ocena to:

 • Pan kontekstowy
  IP: f528764d624db129b32c21fbca0cb8d6

Poleć to


Współpraca

Witaj! Szukamy osób, które chciałyby pisać dla nas newsy. Zacznij pisać, zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Jeżeli jesteś zainteresowany to napisz do nas