Jerod Haynes zagra w odcinku pilotowym "Redliners"

09-03-2017, 00:51:14
marek1211

0
średnia ocena
oddanych głosów: 0

oceń tego newsa

0
liczba komentarzy

320
liczba wyświetleńPowiązane serialeJerod Haynes zagra w odcinku pilotowym

Jerod Haynes („Southside with You”) otrzymał główną męską rolę obok Hannah Ware w „Redliners”, odcinku pilotowym dramatu NBC opartym na opowiadaniach Charlaine Harris i napisany przez Shauna Cassidy’ego z „Emerald City”.

„Redliners”, napisane przez producenta wykonawczego „Emerald City” Shauna Cassidy’ego i twórczynię komiksów Kelly Sue DeConnick, jest oparte na opowiadaniach Harris, której książki również zainspirowały dramat HBO o wampirach „Czysta krew”. Serial śledzi parę dawnych agentów, Anne (DeWitt) i Holta (Haynes), którzy zostają reaktywowani i wciągnięci w większą konspirację jak próbują utrzymać swoje życie pod przykrywką.

Hayes to Holt, agent FBI, który udaje trenera baseballa na uczelni Anne. Holt początkowo miał ją monitorować i „chronić”, ale Biuro miało nadzieję, że może ją przyciągnąć i przekabacić. Ale z czasem, zaczyna się coraz bardziej troszczyć o zawodników w swoim zespole.

Hayes pojawił się gościnnie w „Sense8”, „Imperium” i „Chicago Med”.


Znajdź więcej newsów: Aktorzy, Informacje castingowe, Newsy, Odcinki pilotowe


Komentarze (0)

 • Użytkownik anonimowy
  Gościu napisz komentarz:
  IP: 54.211.127.89
  Jeżeli chcesz wysłać komentarz wciśnij "Enter". Nie chcesz przepisywać kodu z obrazka? Zarejestruj konto już teraz!
  Twoja ocena to:

 • Pan kontekstowy
  IP: f528764d624db129b32c21fbca0cb8d6

Poleć to


Współpraca

Witaj! Szukamy osób, które chciałyby pisać dla nas newsy. Zacznij pisać, zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Jeżeli jesteś zainteresowany to napisz do nas