Czy ktoś umrze w finale „Pamiętników wampirów"?

20-02-2017, 22:22:33
amelka

0
średnia ocena
oddanych głosów: 0

oceń tego newsa

0
liczba komentarzy

308
liczba wyświetleńPowiązane seriale

The Vampire Diaries

Czy ktoś umrze w finale „Pamiętników wampirów

Elena Gilbert płacze. Stojąc na cmentarzu w Mystic Falls, gdzie pożegnała wielu — i też powitała kilku — otoczona wszystkimi których kocha. Cóż, prawie wszystkimi. Kogo brakuje? Czy zapomnieliśmy wspomnieć, że to jest pogrzeb?

To słoneczny styczniowy dzień w Atlancie jak obsada „Pamiętników wampirów” kręciła ostatnią scenę grupową w lesie na potrzeby finału serialu. Między ujęciami, tutaj był śmiech i pełne ekscytacji szepty w związku z tym kto pojawił się w mieście na imprezie z okazji zakończenia serialu, ale jak showrunner Julie Plec, reżyserka ostatniego odcinka, powiedziała „Akcja”, emocjonalna atmosfera była odczuwalna na planie. To pożegnanie — i to wielkie.

„Chcieliśmy odejść z hukiem, emocjonalnym, z akcją, i z spektakularnością” — mówi Plec, która napisała odcinek z współtwórcą Kevinem Williamsonem. „Czujemy, że to jest absolutnie epickie”.


Znajdź więcej newsów: Spoilery, Finały


Komentarze (0)

 • Użytkownik anonimowy
  Gościu napisz komentarz:
  IP: 54.204.252.37
  Jeżeli chcesz wysłać komentarz wciśnij "Enter". Nie chcesz przepisywać kodu z obrazka? Zarejestruj konto już teraz!
  Twoja ocena to:

 • Pan kontekstowy
  IP: f528764d624db129b32c21fbca0cb8d6

Poleć to


Współpraca

Witaj! Szukamy osób, które chciałyby pisać dla nas newsy. Zacznij pisać, zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Jeżeli jesteś zainteresowany to napisz do nas