Laurie Metcalf, Alex Borstein i Niecy Nash w pilcoie komedii HBO "Getting On"

28-11-2012, 15:19:22
ToAr

0
średnia ocena
oddanych głosów: 0

oceń tego newsa

0
liczba komentarzy

648
liczba wyświetleńPowiązane seriale

Getting On

Laurie Metcalf, Alex Borstein i Niecy Nash w pilcoie komedii HBO

Laurie Metcalf z "Roseanne", Alex Borstein z "Family Guy" i Niecy Nash z "Reno 911" sprawdzą się w "Getting On", medycznym pilocie komedii HBO od twórców "Big Love" Marka V. Olsena i Willa Scheiffera.

Oparty na uznanej komedii BBC o tej samej nazwie, "Getting On" jest półgodzinną komedią, która podąża za lekarzami, pielęgniarkami i administratorami pracującymi w kobiecym geriatrycznym skrzydle szpitala.

Melcalf dołącza jako dr Jenna James, przepracowana tymczasowa Dziekan Medycyny. Opisana została jako uszczypliwa, która nie ma braki w umiejętnościach społecznych. Borstein pojawia się na pokładzie jako pielęgniarka oddziałowa o imieniu Dawn Forchette, która będą miłą i współczującą zmaga się z poczuciem własnej wartości, a ostatecznie kończy w nieodpowiedniej sytuacji seksualnej.

Tymczasem Nash gra Martę Ortley, wielkoduszną pielęgniarkę, która niedawno dopiero wróciła do pracy jak rynek nieruchomości miał zapaść.


Znajdź więcej newsów: Spoilery, Aktorzy, Informacje castingowe, Odcinki pilotowe


Komentarze (0)

 • Użytkownik anonimowy
  Gościu napisz komentarz:
  IP: 54.166.14.86
  Jeżeli chcesz wysłać komentarz wciśnij "Enter". Nie chcesz przepisywać kodu z obrazka? Zarejestruj konto już teraz!
  Twoja ocena to:

 • Pan kontekstowy
  IP: f528764d624db129b32c21fbca0cb8d6

Poleć to


Współpraca

Witaj! Szukamy osób, które chciałyby pisać dla nas newsy. Zacznij pisać, zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Jeżeli jesteś zainteresowany to napisz do nas