Roger Bart z "Revenge" i Anna Chlumsky z "Veep" w "Law & Order: SVU"

03-08-2012, 10:25:17
ToAr

0
średnia ocena
oddanych głosów: 0

oceń tego newsa

0
liczba komentarzy

804
liczba wyświetleńPowiązane seriale

Law & Order: Special Victims Unit Revenge

Roger Bart z

"Law & Order: SVU" zarezerwował Rogera Barta z "Revenge", Annę Chlumsky z "Veep" i aktora z Brodwayu Raúla Esparza w nadchodzącym odcinku, ogłosiła NBC w czwartek.

W odcinku, zatytułowanym "Twenty-Five Acts," Chlumsky zagra autorkę bestsellerowej powieści erotycznej - może wskazującej na "50 Shades of Grey"? - która oskarża znanego gospodarza talk show (Bart) o brutalny gwałt. Jednak drużyna SVU staje się podejrzliwa, kiedy odkrywają relacja gwałtu pokrywa się z rozdziałami jej książki. Ekipa, wraz z biurem prokuratora okręgowego (Esparza) również starają się utrzymać sprawę zanim zacznie się szaleństwo mediów.

Odcinek zostanie wyemitowany jesienią. Ta trójka dołącza do poprzednio ogłoszonego zwerbowania Adama Baldwina do powracającej gościnnej roli, który zagra nowego kapitana drużyny.

Brat jest najlepiej znany z ról w "Gotowych na Wszystko" i "Revenge", a ostatnio można go było zobaczyć w "Political Animals". Chlumsky, która sławę zyskała dzięki "My Girl", obecnie pojawia się w politycznej komedii HBO "Veep". Esparza gościnnie pojawiał się w "Law & Order" i "Law & Order: Criminal Intent" i ostatnio wystąpił w brodwayowskiej produkcji "Leap of Faith", napisanej również przez showrunnera SVU Warrena Leighta.

Nowy sezon "Law & Order: SVU" zobaczymy w środę, 26 września.
 

tvguide.com


Znajdź więcej newsów: Spoilery, Aktorzy, Informacje castingowe


Komentarze (0)

 • Użytkownik anonimowy
  Gościu napisz komentarz:
  IP: 54.204.252.37
  Jeżeli chcesz wysłać komentarz wciśnij "Enter". Nie chcesz przepisywać kodu z obrazka? Zarejestruj konto już teraz!
  Twoja ocena to:

 • Pan kontekstowy
  IP: f528764d624db129b32c21fbca0cb8d6

Poleć to


Współpraca

Witaj! Szukamy osób, które chciałyby pisać dla nas newsy. Zacznij pisać, zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Jeżeli jesteś zainteresowany to napisz do nas