TNT zamawia odcinek pilotowy dramatu policyjnego od Eda Burnsa

30-10-2013, 21:43:10
ToAr

0
średnia ocena
oddanych głosów: 0

oceń tego newsa

0
liczba komentarzy

443
liczba wyświetleńPowiązane seriale

Mob City Public Morals

TNT zamawia odcinek pilotowy dramatu policyjnego od Eda Burnsa

Ed Burns, który gra Bugsy Siegela w nadchodzącym dramacie TNT "Mob City", teraz sprzedał kablówce odcinek pilotowy policyjnego dramatu retro, który napisze, wyreżyseruje i w którym wystąpi.

"Public Morals", umiejscowiony w wydziale publicznej moralności w nowojorskiej policji około 1967 roku, który podążą za policjantami jak kroczą cienką linią między moralnością i przestępczością, w obliczu pokus, które pochodzą z radzenia sobie z wszelkiego rodzaju występkami.

Burns wystąpi jako Terry Muldoon, policjant, który dobrze wie, że linia między dobrymi gośćmi a tymi złymi jest bardzo cienka, i jest zdeterminowany, aby wychować swoich synów na szczerych i ciężko pracujących jak radzi sobie z mrocznym światem.

Burn - którego ma na swoim koncie pracę przy scenariuszach filmów "The Brothers McMullen" i "She’s the One" - również będzie producentem wykonawczym obok Stevena Spielberga (który wyreżyserował "Szeregowca Ryana"), Darryla Franka, Justina Falveya i Aarona Lubina.

Wspomniany serial TNT "Mob City" zadebiutuje w środę, 4 grudnia.
 


Znajdź więcej newsów: Aktorzy, Newsy, Odcinki pilotowe, Nowe projekty


Komentarze (0)

 • Użytkownik anonimowy
  Gościu napisz komentarz:
  IP: 54.166.14.86
  Jeżeli chcesz wysłać komentarz wciśnij "Enter". Nie chcesz przepisywać kodu z obrazka? Zarejestruj konto już teraz!
  Twoja ocena to:

 • Pan kontekstowy
  IP: f528764d624db129b32c21fbca0cb8d6

Poleć to


Współpraca

Witaj! Szukamy osób, które chciałyby pisać dla nas newsy. Zacznij pisać, zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Jeżeli jesteś zainteresowany to napisz do nas