Pierwsze spojrzenie: Strzała spotyka Czarnego Kanarka w 2 sezonie "Arrow"

15-10-2013, 20:22:56
ToAr

0
średnia ocena
oddanych głosów: 0

oceń tego newsa

0
liczba komentarzy

933
liczba wyświetleńPowiązane seriale

Arrow

Pierwsze spojrzenie: Strzała spotyka Czarnego Kanarka w 2 sezonie

Strzała stanie twarzą w twarz z Czarnym Kanarkiem w czwartym odcinku drugiego sezonu, a główny aktor serialu Stephen Amell podzielił się pierwszym spojrzeniem na kultową dwójkę.

"Przyjaciele na Facebooku! Otrzymacie pierwsi... Czarnego Kanarka!" - napisał Amell na swojej stronie na Facebooku, gdzie umieścił dwa ujęcia. Jednocześnie dodał na Twittera drugie zdjęcie, a oba pochodzą z odcinka "Crucible".

Z innych wiadomości o "Arrow", producent wykonawczy Marc Guggenheim powiedział, że Seth Gabel z "Fringe" powtórzy swoją rolę jako Count Vertigo, "przynosząc mnóstwo chaosu ze sobą!"

Sprawdź zdjęcia poniżej, a potem czytaj o wiele więcej...Wracając do Kanarka: Pierwsza iteracja kobiecej mścicielki w "Arrow" odgrywa Caity Lotz, wiadomość, która w lecie podniosła brwi wielu osób, którzy zakładali, że Laurel Lance (Katie Cassidy) wypełni tę rolę. "W pełni doceniamy troskę ludzi o postać i o Katie, ale obiecujemy, że obiecujemy pokazanie tej opowieści i Laurel" - powiedział showrunner Andrew Kreisberg. "To naprawdę wszystko historia Laurel, kolejny krok w jej podróży".

Mając już dwóch Merlynów, parę możliwych Speedy'ów, dawkę Deathstroke'ów i nawet to, że Yao Fae był oryginalną Strzałą, Kreisberg mówi: Co robimy z historią o Czarnym Kanarku, robiliśmy w zasadzie kilka razy wcześniej".

Biorąc przykład z komiksów, Kreisberg opisał Czarnego Kanarka jako "jedną z pierwszych prawdziwych bohaterek, a jej celem jest ochrona kobiet, kobiet, które były wykorzystywane przez ludzi lub zaatakowane przez mężczyzn". Jak widać było w premierze w zeszłym tygodniu "spotkaliśmy ją po raz pierwszy jak pobiła mężczyznę, który zaatakował kobietę".
 


Znajdź więcej newsów: Spoilery, Aktorzy, Informacje castingowe, Zdjęcia promocyjne


Komentarze (0)

 • Użytkownik anonimowy
  Gościu napisz komentarz:
  IP: 54.205.210.125
  Jeżeli chcesz wysłać komentarz wciśnij "Enter". Nie chcesz przepisywać kodu z obrazka? Zarejestruj konto już teraz!
  Twoja ocena to:

 • Pan kontekstowy
  IP: f528764d624db129b32c21fbca0cb8d6

Poleć to


Współpraca

Witaj! Szukamy osób, które chciałyby pisać dla nas newsy. Zacznij pisać, zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Jeżeli jesteś zainteresowany to napisz do nas