NBC przeniesie "Orbitowanie bez cukru" na mały ekran?

23-08-2013, 11:04:00
ToAr

0
średnia ocena
oddanych głosów: 0

oceń tego newsa

0
liczba komentarzy

530
liczba wyświetleńPowiązane serialeNBC przeniesie

"Orbitowanie bez cukru" (ang. "Reality Bites"), kultowa komedia romantyczna z 1994 roku o grupie przyjaciół, która po ukończeniu studiów stara się odnaleźć w dorosłym świecie, zmierza na mały ekran.

Reżyser filmu Ben Stiller i scenarzystka Helen Childress połączyli siły, aby stworzyć serial telewizyjny na podstawie filmy, w którym wystąpili Winona Ryder, Stiller i Ethan Hawke. Childress napisze scenariusz projektu komedii z jednej kamery, który zamówiła NBC.

Serial koncentruje się na niedawnej absolwentce studiów Lelaina Pierce, która w filmie została zagrana przez Ryder, jak zmaga się po swojemu - romantycznie i zawodowo - w nękanych przez recesję początkach lat 90., kiedy nie było jeszcze internetu. Serial jest umiejscowiony w Houston i sama Lelaina za pomocą swojej kamery wideo rejestruje życie swoich "leniwych" przyjaciół, z którymi mieszka.

Stiller, Debbie Liebling i Stuart Cornfeld będą producentami wykonawczymi.
 


Znajdź więcej newsów: Newsy, Nowe projekty


Komentarze (0)

 • Użytkownik anonimowy
  Gościu napisz komentarz:
  IP: 54.205.210.125
  Jeżeli chcesz wysłać komentarz wciśnij "Enter". Nie chcesz przepisywać kodu z obrazka? Zarejestruj konto już teraz!
  Twoja ocena to:

 • Pan kontekstowy
  IP: f528764d624db129b32c21fbca0cb8d6

Poleć to


Współpraca

Witaj! Szukamy osób, które chciałyby pisać dla nas newsy. Zacznij pisać, zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Jeżeli jesteś zainteresowany to napisz do nas