Program Partnerski

Interesujesz się serialami? Chciałbyś pomóc rozwijać serwis i przy okazji zarabiać prawdziwe pieniądze? Dołącz do naszego Programu Partnerskiego!

Z myślą o naszych zarejestrowanych użytkownikach pomyśleliśmy o nagradzaniu ich za aktywność w naszym serwisie. Jak pewnie zauważyliście, macie możliwość zdobywania punktów.

Punkty przyznawane są za logowanie w serwisie, dodawanie komentarzy, newsów, odcinków, zwiastunów i innej aktywności w serwisie. Oczywiście lepiej punktowane są czynności, które w większym stopniu przyczyniają się do rozbudowy serwisu, czyli np. przetłumaczenie newsa o serialu z zagranicznego serwisu. Tutaj możesz zobaczyć za co możesz zdobyć punkty.

Można zapytać po co punkty? Otóż punkty obecnie możesz wymieniać na konto premium, które jest całkowicie pozbawione reklam. Ponadto punkty możesz wymieniać na prawdziwe pieniądze. Przelicznik się zmienia i nie może spać poniżej 0,5 grosza za 1 punkt. Kurs wymiany jest uzależniony m.in. od ilości punktów w serwisie oraz zysków jakie przynosi serial z reklam i innych źródeł dochodów. Aby wymienić punkty na pieniądze trzeba przystąpić do Programu Partnerskiego, co można dokonać tutaj. Pod tamtym linkiem również dowiesz się w jaki sposób wypłacić zgromadzone na koncie środki.

Osobom, które zaangażują się mocno w rozbudowę serwisu może zostać przyznana bonifikata w postaci lepszego kursu wymiany walut. W związku z tym zachęcamy do zaangażowania się w tworzenie serwisu, zdobywanie punktów, wymienianie ich na pieniądze i zarabianie dzięki temu! Chcielibyśmy stworzyć w taki sposób stałą siatkę współpracowników z naszym serwisem.